poniedziałek, 10 września 2012

Siedem.
Nie ma 'piątki' i 'szóstki'. Wyjazd do rodziny spowodował przerwę w ćwiczeniach i po części w diecie.
Sobota - bułka fitness z szynką wiejską, potem gołąbek z farszem grzybowym, na obiad pół miseczki zupy ogórkowej, zraz wołowy z wielowarzywną surówką. Na deser kawałek szarlotki i biszkoptu przełożonego kremem. W międzyczasie kawa i mnóstwo wina. Podczas wizyty u dawno niewidzianej cioci z talentem kucharskim nie potrafię odmówić.
Niedziela - dwie kromki chleba razowego z domową pieczenią, dwie łyżki sałatki gyros. Na obiad zupa grzybowa ze zbyt dużą porcją makaronu, bitka cielęca z cebulą i ziemniaczkiem, surówka. Kieliszek wina.
Jedyna aktywność w postaci spaceru. Na szczęście starówka pokaźnych rozmiarów.

A dzisiaj? Póki co kanapki na śniadanie ze świeżym pszennym chlebem i domową pieczenią (x4), hotdog chili z keczupem ze stacji benzynowej. Potem serek wiejski z papryką i dwiema kromkami chleba. W międzyczasie kawa. I Ewa Chodakowska, zrobiona ostatkiem dzisiejszych sił. A deadline coraz bliżej.

3 komentarze:

 1. fajny blog +obserwuje i liczę na to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny wpis, czekam na więcej ;)
  zapraszam www.fruitgirltutti.blogspot.com
  obserwacja = obserwacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na pierwsze polskie profesjonalne forum kulinarne w Wielkiej Brytanii :) Stwórzmy miejsce gdzie będziemy się dzielili naszymi doświadczeniami kulinarnymi w UK :)

  Adres forum http://kulinarnie.forumup.co.uk/

  OdpowiedzUsuń